Reklama

Reklama

Robert Lewandowski nie pojawił się na treningu Bayernu

Robert Lewandowski nie wziął udziału w piątkowym treningu Bayernu Monachium. Niemieccy dziennikarze szybko ustalili, że tego dnia kapitana reprezentacji Polski w ogóle nie było w stolicy Bawarii. Gdzie zatem przebywa lider klasyfikacji strzelców Bundesligi?

Trener mistrzów Niemiec, Julian Nagelsmann, na piątkowych zajęciach zarządził grę wewnętrzną. W tym celu do ośrodka treningowego Bayernu sprowadzono sędziów. Rywalizowano w pełnym wymiarze czasowym.

Robert Lewandowski nie wziął udziału w piątkowym treningu

W meczu nie wziął udziału Robert Lewandowski. Dlaczego? Początkowo odpowiedź na tak postawione pytanie stanowiła zagadkę. Rozwikłał ją dopiero sam zainteresowany. 

W ostatni weekend stycznia Bundesliga pauzuje. Z tego powodu Nagelsmann postanowił dać swoim piłkarzom trzydniowe urlopy. Tyle że rozpoczną się one w sobotę. 

Reklama

Okazało się, że wyjątek dotyczył tylko Lewandowskiego. Największy gwiazdor ligi wolne otrzymał już w piątek. Od razu spakował walizki i wyjechał z rodziną odpocząć.  

Dokąd konkretnie? Zdjęcia zamieszczone w mediach społecznościowych przez 33-letniego piłkarza i jego żonę Annę mówią wszystko. Państwo Lewandowscy wraz z dziećmi wybrali się na narty do Szwajcarii.

Najbliższy mecz Bayern rozegra 5 lutego. Jego rywalem na Allianz Arena będzie RB Lipsk.

ZOBACZ TEŻ:

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama