Reklama

Reklama

Robert Lewandowski: Nie ma żadnych problemów ze strony Bayernu

Robert Lewandowski przyznał, że świadomie oddał głos na Cristiano Ronaldo w plebiscycie FIFA na najlepszego piłkarza roku. Wcześniej niemieckie media donosiły, że nasz napastnik miał stwierdzić, że podczas wybierania zwycięzcy Złotej Piłki popełnił błąd, bo zamiast Portugalczyka powinien wskazać kolegę z Bayernu Monachium Manuela Neuera.

"Wiele rzeczy się nasłuchałem, ale tak to jest, jak ktoś usłyszy coś jednym uchem, potem coś doda od siebie i takie historie powstają. Nie ma sensu tego komentować. Jestem świadomy tego, co zrobiłem, a ze strony Bayernu nie ma żadnego problemu" - powiedział Lewandowski.

Czy Cristiano Ronaldo jest najlepszym piłkarzem świata? "Wygrał plebiscyt i to zdecydowanie. Oczywiście trzymałem kciuki za Manuela, ale tutaj decyduje cały świat" - stwierdził reprezentant Polski.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy