Reklama

Reklama

Robert Lewandowski nie dokończył treningu

Fatalne wieści napływają z Niemiec. Robert Lewandowski nie dokończył dzisiejszego treningu Bayernu Monachium - podaje "Bild". Był to niepokojące informacje w kontekście zbliżającego się Euro z udziałem reprezentacji Polski. Rzeczniczka Roberta uspokoiła nas jednak, że ze zdrowiem kapitana "Biało-Czerwonych" wszystko jest w porządku.

Lewandowski był zmuszony przedwcześnie opuścić zajęcia. Miał doznać urazu w walce o piłkę z przeciwnikiem. Na razie nie wiadomo, czy chodzi o poważniejszą kontuzję.

Jak podaje "Bild", Polak wyglądał na zdenerwowanego, musiał przerwać trening po około 40 minutach.

Kapitan reprezentacji Polski udał się do szatni w obecności lekarza oraz fizjoterapeuty.

Rzeczniczka Lewandowskiego: Wszystko jest ok

Jak powiedziała Interii rzeczniczka Roberta - Monika Bondarowicz, z "Lewym" wszystko jest w porządku i nie doznał kontuzji. Występ kapitana reprezentacji Polski w sobotnim meczu z SC Freiburg nie jest zagrożony. 

Reklama

Sytuację uspokoił również Bayern, który opublikował komunikat w sprawie czwartkowego treningu. Jak czytamy w klubowym oświadczeniu, Lewandowski ukończył krótszą sesję, by odpowiednio zarządzać obciążeniami.

Robert Lewandowski niedawno wrócił po kontuzji

Warto wspomnieć, że Lewandowski niedawno leczył poważną kontuzję kolana, która na kilka tygodni wyłączyła go z gry.

Przed Polakiem finisz Bundesligi i walka o pobicie rekordu Gerda Muellera 40 bramek w sezonie. "Lewy" ma na koncie 39 trafień. A już za miesiąc pierwszy mecz Polaków na Euro.

WS, M.

Reklama

Reklama

Reklama