Reklama

Reklama

Robert Lewandowski narzeka na styl gry Bayernu: To frustrujące

- Przestawienie się na styl gry Bayernu jest dla mnie bardzo trudne - w ten sposób Robert Lewandowski skomentował pierwsze miesiące w ekipie mistrza Niemiec.

"To frustrujące, że zawsze na boisku kryje mnie trzech czy czterech rywali. Przez to dostaję mniej piłek i muszę długo czekać na okazję do zdobycia bramki" - podkreślił polski napastnik.

Statystycznie Lewandowski ma znacznie mniej kontaktów z piłką niż w Borussii Dortmund, średnio o ponad 6 na mecz.

Postawę Polaka w Monachium usprawiedliwiał dyrektor sportowy mistrza Niemiec Matthias Sammer, który jest pewny, że "Lewy" szybko przystosuje się do sposobu gry Pepa Guardioli.

Wyniki, terminarz i tabela Bundesligi

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama