Reklama

Reklama

Robben skrytykował Douglasa Costę. Jest riposta Brazylijczyka

Nowa gwiazda Bayernu Monachium Douglas Costa nie zamierza brać sobie do serca uwag kolegi z drużyny Arjena Robbena. - Dalej będę robił swoje tricki - powiedział Brazylijczyk.

W 82. minucie ostatniego meczu Bayernu Monachium z Bayerem Leverkusen Douglas Costa podbił piłkę piętami i przerzucił ją nad głową rywala.

Sztuczka techniczna bardzo spodobała się kibicom, a dziennikarze "Bilda" przyznali Brazylijczykowi najwyższą notę. Młodszego kolegę z drużyny skrytykował jednak Arjen Robben.

"Byłbym ostrożny z zachwytami. To pięknie, że publika klaskała, wszystko super. Zrobił to naprawdę ładnie. Ale kiedy prowadzi się 3-0, nie można zapomnieć, że należy szanować przeciwnika" - powiedział po meczu Holender w wywiadzie dla "Sky".

Reklama

Robben wziął też na pogawędkę Brazylijczyka. "Powiedział mi, że to typowo brazylijska sztuczka" - relacjonował Costa i dodał, że nie skorzysta z rady kolegi.

"Podziękowałem mu i odpowiedziałem, że jeśli tylko nadarzy się okazja, to zrobię to ponownie. To po prostu część brazylijskiej piłki" - podkreślił.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy