Reklama

Reklama

Ribery i van Buyten zostają w Bayernie

Francuski pomocnik Franck Ribery i belgijski obrońca Daniel van Buyten przedłużyli kontrakty z triumfatorem piłkarskiej Ligi Mistrzów, mistrzem i zdobywcą Pucharu Niemiec Bayernem Monachium. Ribery do 2017 roku, a van Buyten do 2014.

30-letni Ribery, który jest zawodnikiem Bayernu od 2007 roku, nie kryje, że w niemieckim zespole chce grać do zakończenia kariery.

"Dla mnie i dla mojej rodziny Bayern stał się drugim domem, dlatego nie ma potrzeby, abym to zmieniał" - przyznał Francuz po podpisaniu nowej umowy.

35-letni van Buyten planuje grać jeszcze rok, a później podejmie decyzje dotyczące swojej sportowej przyszłości.

Po zwycięstwie w Lidze Mistrzów, zdobyciu tytułu mistrza kraju i Pucharu Niemiec Bayern stał się klubem piłkarskim o najwyższej wartości rynkowej. Wynosi ona w tej chwili 860 mln dolarów - wynika z badań przeprowadzonych przez brytyjski instytut Brand Finance.

Reklama

Do tej pory na pierwszym miejscu w rankingu znajdował się Manchester United - 837 mln dolarów, teraz jest drugi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy