Reklama

Reklama

RB Lipsk. Nie było kontaktu z Liverpoolu i Bayernu w sprawie Tima Wernera

Oliver Mintzlaff, prezes RB Lipsk, powiedział, że nie kontaktował się z nim nikt z Liverpoolu i Bayernu Monachium w sprawie transferu Tima Wernera.

24-letni napastnik ma być obiektem zainteresowania wielu klubów. W tym sezonie piłkarz w 36 meczach we wszystkich rozgrywkach strzelił 27 goli.

Kontrakt Wernera z RB Lipsk obowiązuje do końca sezonu 2022/23.

"Ani Juergen Klopp (trener Liverpoolu - przyp. red.), ani Karl-Heinz Rummenigge (szef Bayernu) nie kontaktowali się ze mną. Jesteśmy szczęśliwi, że udało się przedłużyć kontrakt z Timem do 2023 roku. Rozegrał bardzo dobrą pierwszą część sezonu" - powiedział Mintzlaff.

"Wierzymy także, że cały czas jesteśmy dobrym miejscem dla niego, gdzie może rozwijać się jako reprezentant Niemiec" - dodał.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy