Reklama

Reklama

Raul zostanie ambasadorem Schalke?

Schalke 04 Gelsenkirchen zaproponowało Raulowi funkcję ambasadora klubu – poinformował niemiecki "Bild" powołując się na słowa Clementa Tonniesa.

"Powiedziałem Raulowi, że będziemy na niego czekać. Może podjąć się nowej roli, kiedy tylko będzie chciał" - powiedział właściciel Schalke, dla którego hiszpański snajper jest idealnym kandydatem na stanowisko ambasadora klubu.

Legendarny zawodnik Realu Madryt, który w Schalke występował w latach 2010-2012 odparł, że poważnie zastanowi się nad propozycją niemieckiego klubu.

36-letni napastnik, były 102-krotny reprezentant Hiszpanii, zbliża się do zakończenia bogatej w sukcesy kariery występując w katarskim Al-Sadd.

W czasie trwającej 16 lat gry w Realu Raul zdobył sześć tytułów mistrza Hiszpanii, a także trzykrotnie wygrywał Ligę Mistrzów. Ponadto w 2011 roku wywalczył z Schalke Puchar Niemiec.

Reklama

Przed tygodniem, kiedy wraz ze swoim obecnym zespołem przyjechał na towarzyskie starcie z Schalke 78 tysięcy kibiców zgromadzonych na Veltins Arenie zgotowało mu owację na stojąco.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy