• 6 .Eintracht Frankfurt (27 pkt.)
  • 7 .1. FC Union Berlin (27 pkt.)
  • 8 .1. FC Koeln (25 pkt.)

Piszczek w jedenastce kolejki "Kickera"

Łukasz Piszczek z Borussii Dortmund, który miał asystę w meczu z Hannoverem 96 (1-1), po raz pierwszy w tym sezonie trafił do jedenastki kolejki fachowego magazynu piłkarskiego "Kicker".

Obrońca reprezentacji Polski za występ w niedzielnym spotkaniu został oceniony na "2,5" (noty 1-6, im niższa tym lepsza).

Taką samą notę otrzymał jego klubowy kolega Robert Lewandowski, który zdobył bramkę. Trzeci Polak w barwach mistrza Niemiec - Jakub Błaszczykowski - z powodu kontuzji musiał opuścić boisko już w 39. minucie i oceniono go na 3,5. Oprócz Piszczka, w jedenastce kolejki znalazł się jeszcze jeden gracz BVB - bramkarz Roman Weidenfeller.

W tym meczu, ale w zespole Hannoveru, do 67. minuty grał jeszcze Artur Sobiech. Otrzymał notę "4".

Również na "4" oceniony został Eugen Polanski z FSV Mainz, który wystąpił w pierwszej połowie spotkania z Fortuną Duesseldorf (1-0).