Reklama

Reklama

Nagelsmann zdradził kulisy rozmów z Bayernem

Od kilku dni najważniejszą informacją dla wszystkich fanów Bundesligi jest fakt, że Julian Nagelsmann, pracujący dotychczas w RB Lipsk, zostanie nowym trenerem Bayernu Monachium i zastąpi na tym stanowisku Hansiego Flicka. Młody szkoleniowiec zdradził, jak wyglądały kulisy jego rozmów z klubem ze stolicy Bawarii.

Najpierw informacja o odejściu Hansiego Flicka, a następnie zakontraktowanie Nagelsmanna. Te dwie informacje wstrząsnęły całą Bundesligą. W Monachium, zadziałano błyskawicznie i kiedy trener, który odniósł z Bayernem tak wiele sukcesów, zdecydował się odejść, bardzo szybko wybrano jego następcę. Jak zdradził w rozmowie z "Bildem" Nagelsmann, jego rozmowy z klubem z Bawarii przebiegały krótko i bezproblemowo.

Nagelsmann o kulisach negocjacji z Bayernem

- To nie były jakieś długie negocjacje, raczej krótkie rozmowy. Zresztą sam tego chciałem i naciskałem, żeby sprawa się nie przedłużała. Błyskawicznie doszliśmy do porozumienia. Wszystko odbyło się szybko i bezboleśnie - powiedział nowy trener Bayernu w rozmowie z "Bildem."

Reklama

Zobacz skróty półfinałowych spotkań LM

Sprawdź teraz!

Dodał też, że nie obawia się presji, związanej z pracą w Bayernie. Chociaż wie, że klub z Monachium zawsze walczy tylko i wyłącznie o mistrzostwo, to jest na to gotowy. Zresztą, właśnie dlatego zdecydował się zamienić RB Lipsk na niemieckiego giganta. - Nie możesz obawiać się odnosić sukcesów w Bayernie - stwierdził krótko Nagelsmann.

KK

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL