Reklama

Reklama

Tabela gr. E "Polskiej" :
  • 1. Hiszpania (0 pkt.)
  • 2. Polska (0 pkt.)
  • 3. Słowacja (0 pkt.)
  • 4. Szwecja (0 pkt.)

Miroslav Klose może zostać trenerem Fortuny Duesseldorf

Miroslav Klose współpracę z Robertem Lewandowskim zamieni na pracę z Dawidem Kownackim? Niemieckie media informują, że król strzelców mundialu z 2006 roku może zostać trenerem Fortuny Duesseldorf.

Nie tylko Hansi Flick opuści Bayern Monachium po zakończeniu sezonu. Odejście Flicka pociągnęło za sobą utratę członka jego sztabu - Miroslava Klose, który pracował jako trener napastników. 

Flick prawdopodobnie zostanie nowym selekcjonerem niemieckiej reprezentacji, a wszystko wskazuje na to, że Klose rozpocznie samodzielną karierę trenerską.

Miroslav Klose - z Bayernu do Fortuny?

Jak informuje niemiecki Express.de urodzony w Opolu Klose może wkrótce zostać trenerem drugoligowej Fortuny Duesseldorf.

To oznaczałoby, że Klose zamieniłby współpracę z Lewandowskim na trenowanie innego reprezentanta Polski. Zawodnikiem Fortuny jest bowiem Dawid Kownacki, który znalazł się wśród powołanych przez Paulo Sousę na mistrzostwa Europy.

Reklama

Fortuna po zakończeniu sezonu żegna się ze swoim dotychczasowym trenerem - Uwe Roeslerem. Włodarze klubu rozglądają się za jego następcą, a Klose jest u szczytu listy życzeń.

Dla samego Klosego praca na zapleczu Bundesligi, gdzie nie spotka się od razu z ogromną presją, mogłaby być dobrym początkiem samodzielnej kariery trenerskiej.

WG

Dowiedz się więcej na temat: Miroslav Klose | Fortuna Duesseldorf

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje