Reklama

Reklama

Michael Zorc: Odejście Lewandowskiego z Borussii przesądzone

Dyrektor sportowy Borussii Dortmund Michael Zorc powiedział w środę, że odejście z tego klubu Roberta Lewandowskiego jest przesądzone. Nie wiadomo jednak, kiedy polski piłkarz opuści zespół mistrza Niemiec.

Zorc wyraził swoją opinię w rozmowie z telewizją Sky, tuż przed środowym meczem 1/4 finału Pucharu Niemiec Bayernu Monachium z Borussią.

Na razie nie wiadomo, czy Lewandowski odejdzie z Dortmundu już latem tego roku, czy jednak w czerwcu 2014 - po zakończeniu umowy z Borussią. W Niemczech coraz częściej mówi się o przejściu 24-letniego napastnika do Bayernu Monachium. Sam piłkarz tego nie potwierdza, ale już wkrótce ma ogłosić swoją decyzję.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy