Reklama

Reklama

Matthias Sammer skrytykował transfer Jamesa do Bayernu

Transfer Jamesa Rodrigueza do Bayernu przyjęto w Monachium ze sporym entuzjazmem. Jak się okazuje, nie wszyscy podzielają ten optymizm.

Były dyrektor sportowy Bayernu, a obecnie ekspert niemieckiego Eurosportu Matthias Sammer stwierdził, że Rodriguez nie pokaże w Niemczech pełni swoich umiejętności. "On jest ograniczony do jednej pozycji na boisku. Nie umie grać na skrzydle i brakuje mu szybkości. James nie jest wszechstronnym piłkarzem" - stwierdził.

Na wypowiedź Sammera stanowczo zareagował szef Bawarczyków. "Radziłbym Matthiasowi, aby w swojej nowej pracy eksperta telewizyjnego jak najmniej mówił o Bayernie" - powiedział Uli Hoeness.

James Rodriguez ostatnie trzy lata spędził w Realu Madryt. Bayern wypożyczył Kolumbijczyka na dwa lata z opcją pierwokupu. Za każdy rok wypożyczenia będzie wpłacał "Królewskim" po pięć milionów euro, a w 2019 roku może go wykupić za kolejne 35 mln.

"Podpisanie umowy z Jamesem Rodriguezem było wielkim życzeniem naszego trenera Carlo Ancelottiego. Obaj wcześniej z sukcesami pracowali razem w Realu" - podkreślił prezes Bayernu Karl-Heinz Rummenigge.

Reklama

Zobacz materiał wideo:


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy