Reklama

Reklama

Matthias Sammer przedłużył umowę z Bayernem Monachium

Były piłkarz reprezentacji Niemiec, a obecnie dyrektor sportowy Bayernu Monachium Matthias Sammer, przedłużył kontrakt z tym klubem o trzy lata. Nowa umowa będzie obowiązywała do 2018 roku. Napastnikiem bawarskiego klubu jest Robert Lewandowski.

Sammer pracuje w Bayernie od 2012 roku, kiedy odszedł z niemieckiej federacji, gdzie również pełnił funkcję dyrektora sportowego.

"Ostatnie dwa i pół roku, które spędziłem w Monachium, były bardzo intensywne, ale równie skuteczne. Czuję się tutaj bardzo dobrze i możliwość kontynuowania pracy w Monachium jest dla mnie zaszczytem. Przed nami wiele celów i mam nadzieję, że pomogę w ich osiągnięciu" - powiedział 47-letni były piłkarz.

Sammer po zakończeniu kariery sportowej był trenerem Borussii Dortmund (poprowadził ją do mistrzostwa Niemiec) i VfB Stuttgart.


Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy