Reklama

Reklama

Mats Hummels ma przejść do Bayernu Monachium za 30 mln euro

Zapowiada się jeden z dziwniejszych transferów w historii Bayernu Monachium. Mats Hummels odchodził z tego klubu za 4 mln euro, a ma wrócić za 30!

Wyniki, tabela, statystyki Bundesligi - TUTAJ!

To ma być jeden z głośniejszych transferów w Bundeslidze. Mats Hummels jest blisko przejścia z Borussii Dortmund do Bayernu Monachium, a siedem lat temu przebył drogę w odwrotnym kierunku. Ten transfer może się jednak odbić Bawarczykom finansową czkawką.

W 2009 r. Hummels odszedł z Bayernu do Borussii. Wówczas drużyna z Zagłębia Ruhry przelała na konto Bawarczyków 4 miliony euro. Jeśli jednak Bayern będzie chciał odzyskać obrońcę, będzie musiał zapłacić o wiele więcej.

Bild podaje, że  rozmowy obu klubów są na ostatniej prostej, a Bayern miałby zapłacić aż 30 milionów euro! Hummels ma podpisać z Bawarczykami czteroletnią umowę.

Zawodnik jednak ciągle się waha. "To dla niego bardzo ważna decyzja. Jeśli odejdzie, to tylko do jednego z pięciu-sześciu czołowych klubów w Europie, a Bayern jest jednym z nich" - powiedział Bildowi Hermann Hummels, ojciec i menedżer piłkarza.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy