Reklama

Reklama

Mateusz Klich strzelił gola dla 1. FC Kaiserslautern

Mateusz Klich strzelił gola, a jego Kaiserslautern pokonało Paderborn 4-0 w meczu 2. Bundesligi. Polak przypomniał o sobie selekcjonerowi Adamowi Nawałce?

2. Bundesliga - sprawdź wyniki, terminarz, tabelę

Klich nie ma łatwego sezonu w Kaiserslautern. Jesienią nie grywał zbyt wiele i zniknął z pola widzenia selekcjonera Adama Nawałki, choć to właśnie ten pomocnik wystąpił w debiucie byłego trenera Górnika Zabrze w reprezentacji.

Klich trafił do siatki w 56. minucie piątkowego meczu. Wykorzystał podanie Duńczyka Rubena Jenssena. Na boisku spędził 90 minut.

W składzie Kaiserslautern zabrakło z kolei Kacpra Przybyłki i Marcusa Piosska - innych Polaków. O ile tamci nie mają szans na powołanie do reprezentacji, Klich prawdopodobnie wciąż o tym myśli.

I jeśli podtrzyma obecną formę nie da wyboru selekcjonerowi - Nawałka będzie musiał przyjechać do Niemiec, by go obejrzeć. Tymczasem szkoleniowiec ma problem ze środkowymi pomocnikami. Przez jakiś czas pauzować będą Grzegorz Krychowiak i Krzysztof Mączyński, a już 12 marca zagramy towarzyski mecz Serbią w Poznaniu.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama