Reklama

Reklama

Mario Goetze oczekuje na Marco Reusa w Bayernie

Szefowie Bayernu Monachium nie kryją, że chcieliby pozyskać Marco Reusa z Borussii Dortmund, a gry ze swoim byłym partnerem z BVB nie może doczekać się Mario Goetze.

Zdobywca przesądzającego o tytule gola w finale mistrzostw świata w Brazylii sam przebył drogę z BVB do drużyny z Monachium latem 2013 roku. Na ten sam krok zdecydował się Robert Lewandowski, który w Bayernie gra od początku trwającego sezonu.

Teraz Goetze chciałby, aby w tym gronie znalazł się również Reus.

"Świetnie się z nim rozumiem, chciałbym znów z nim zagrać" - powiedział.

"To oczywiście zależy od niego, ale ja bardzo bym się cieszył, gdyby Marco do nas dołączył. Dla mnie decyzja o transferze była bardzo ważna, długo się nad nią głowiłem" - przyznał 22-letni pomocnik, cytowany przez portal sport1.de.

Reklama

Goetze dostał też propozycję wystąpienia w filmie. Przedstawił ją aktor Matthias Schweighoefer. "Odważyłbyś się na współpracę ze mną na planie, z tekstem i bez piłki?" - spytał w materiale wideo.

"Bez tekstu i bez piłki - wtedy przyjmę zaproszenie" - zażartował w odpowiedzi Goetze, ale obiecał, że zapozna się ze scenariuszem.

Reprezentant Niemiec, rywala Polski w grupie D eliminacji mistrzostw Europy 2016, zdobył w tym sezonie Bundesligi sześć goli. Broniący tytułu Bayern jest po ośmiu kolejkach liderem tabeli.

Reklama

Reklama

Reklama