Reklama

Reklama

Luis Enrique: Mecze bez kibiców są smutniejsze niż tańczenie z własną siostrą

​Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Hiszpanii Luis Enrique powiedział, że "mecze bez kibiców są smutniejsze niż tańczenie z własną siostrą". Przerwane przez koronawirusa rozgrywki kilka dni temu wznowili Niemcy, ale spotkania rozgrywane są przy pustych trybunach.

We wszystkich krajach, w których podejmowany jest temat wznowienia sezonu, jedyną braną pod uwagę opcją są mecze bez kibiców.

"Oglądałem ligę niemiecką i to było opłakane, bardzo brzydkie. Jesteś w stanie usłyszeć padające na murawie przekleństwa, tracisz intymność wielkich chwil" - dodał były pomocnik i trener Barcelony.

Jednocześnie jednak Enrique rozumie pozytywny aspekt powrotu piłkarzy na boiska.

"Musimy zrozumieć, że piłka nożna jest globalnym biznesem, generującym mnóstwo pieniędzy. Nawet jeśli spotkania wyglądają inaczej, niż to do czego przywykliśmy, to mogą pomóc w przetrwaniu tego trudnego okresu. Jeśli jesteś kibicem, oglądanie meczów zawsze jest interesujące" - podkreślił.

Reklama

W polskiej ekstraklasie rywalizacja ma zostać wznowiona 29 maja.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy