Reklama

Reklama

Lothar Matthaeus skomentował wybór nowego dyrektora Bayernu Monachium

"To zaskoczenie, ale dobre posunięcie Bayernu" - tak wybór Hasana Salihamidzicia na dyrektora sportowego klubu z Bawarii skomentował Lothar Matthaeus, była gwiazda Bayernu i reprezentacji Niemiec.

Klub mistrza Niemiec nie miał dyrektora sportowego od roku, gdy z funkcji zrezygnował Matthias Sammer.

Wybierając jego następcę, szefowie Bayernu zdecydowali się kontynuować politykę klubu, który stawi na byłych piłkarzy związanych niegdyś z gigantem z Monachium. Salihamidzić grał w FCB w latach 1998-2007.

"To zaskoczenie, ale dobre posunięcie Bayernu. Ma dobre relacje z menedżerami i piłkarzami. Jego serce bije w Bawarii, więc jest właściwym człowiekiem" - ocenił Matthaeus.

Rekordzista pod względem występów w historii niemieckiej reprezentacji grał z Salihamidziciem w Bayernie w latach 1998-2000.

Reklama

MZ

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy