Reklama

Reklama

Loew nie myśli o zastąpieniu Mourinha w Realu

​Joachim Loew, selekcjoner reprezentacji Niemiec, przyznał, że zastąpienie Jose Mourinha w Realu Madryt, jest obecnie ostatnia rzeczą, o której myśli.

Trener naszych zachodnich sąsiadów przypomniał, iż ma jeszcze przez dwa lata ważny kontrakt, który nie tylko zamierza wypełnić, ale przede wszystkim poprowadzić kadrę do mistrzostwa świata w Brazylii.

Zapytany, czy prawdziwe są pogłoski o tym, że zastąpi "Special One" w drużynie "Królewskich, odparł, iż w tym momencie nie ma takiej możliwości.

"Pewnego dnia, być może powrócę do trenowania na poziomie klubowym. To jednak nie ten czas. Jestem nieprawdopodobnie dumny, że prowadzę drużynę narodową i to dawało mi radość przez te wszystkie lata" - powiedział Loew Sport 1.

Reklama

"Nie zajmuję się plotkami. To są tylko spekulacje. Jose Mourinho ma kontrakt z Realem do 2016 roku, ja mam z DFB do 2014" - dodał na antenie satcji ZDF.

"Najlepszą rzeczą, jaką mogę sobie wyobrazić przed odejściem z tego stanowiska, jest zdobycie mistrzostwa świata z Niemcami. Poza tym nigdy nie mówiłem, że na pewno rozstanę się z kadrą po MŚ 2014" - stwierdził 52-letni szkoleniowiec.

Loew reprezentację Niemiec prowadzi od 2006 roku. Wcześniej dwa lata był asystentem Juergena Klinsmanna.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL