Reklama

Reklama

Leon Andreasen został pobity

Były reprezentant Danii, Leon Andreasen został pobity, kiedy stanął w obronie kobiety, którą zaczepiała grupa mężczyzn. Policja szuka sprawców zdarzenia.

Bundesliga - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę!

O sytuacji, do której doszło na jednej z ulic w Hanowerze pierwszy poinformował niemiecki dziennik "Bild". 34-letni Leon Andreasen zauważył, że grupa mężczyzn zaczepia kobietę. Duńczyk próbował jej pomóc i załagodzić sytuację.

Doszło do kłótni, która przerodziła się w bójkę. Po jednym z ciosów Andreasen uderzył głową o ziemię i stracił przytomność. Z rozciętą głową trafił do szpitala, gdzie zdiagnozowano pęknięcie czaszki.

Reklama

- To wszystko prawda, ale nie chcę mówić nic więcej na ten team - ucina Duńczyk.

Sprawą zajmuje się już niemiecka policja. Trwają poszukiwana ludzi, którzy pobili byłego piłkarza.

34-letni Andreasen zakończył karierę w 2016 roku z powodu kontuzji kolana. Na koncie ma 20 meczów w reprezentacji Danii. Występował m.in. w Hannoverze 96, Werderze Brema oraz Fulham Londyn.

KK

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy