Reklama

Reklama

Kibice Borussii Dortmund oburzeni sprzedażą Błaszczykowskiego

​Kibice Borussii Dortmund są oburzeni, że ich klub sprzedał do Wolfsburga Jakuba Błaszczykowskiego. Fani na oficjalnym profilu BVB na Facebooku nie zostawili suchej nitki na działaczach.

Jakub Błaszczykowski rozstał się wczoraj z Borussią Dortmund. Polak zdecydował się na podpisanie kontraktu z VfL Wolfsburg, który zapłacił za niego 5 milionów euro.

Kibice Borussii nie potrafią zrozumieć, dlaczego działacze ich klubu tak łatwo zrezygnowali z Błaszczykowskiego, który był jednym z najbardziej doświadczonych zawodników w kadrze BVB.

Pod informacją o transferze Polaka do Wolfsburga na oficjalnym profilu Borussii na Facebooku znalazło się mnóstwo komentarzy sfrustrowanych fanów.

Bundesliga. Wyniki, tabela i statystyki

Reklama

"Jak można kupić Goetzego, który nas zdradził, a sprzedać Kubę, który był nam wierny od 2007 roku!? To niezrozumiałe" - dziwi się jeden z kibiców, którego wpis polubiło ponad 2000 osób.

"Kuba, dziękuję Ci za dobre słowa na pożegnanie. Powodzenia w Wolfsburgu! Chciałbym nadal oglądać cię w Dortmundzie. Zawsze dawałeś z siebie wszystko i nie narzekałeś. Klasa" - podkreśla inny sympatyk Borussii.

"Jak można być tak głupim i sprzedać Kubę, a sprowadzać Judasza Goetze i Andre Schuerrle? Nie rozumiem mojego klubu" - grzmi kolejny kibic.

"Boli mnie serce... Kuba, nie martw się. Nigdy Cię nie zapomnimy... Wszystkiego najlepszego w nowym klubie" - skwitował jeden z fanów.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL