Reklama

Reklama

HSV poleci do Brazylii po premię 800 tys. euro

Niemiecka drużyna piłkarska Hamburger SV dostała lukratywną propozycję rozegrania 8 grudnia meczu towarzyskiego z brazylijskim zespołem Gremio Porto Alegre na otwarcie jego stadionu. Za przyjazd otrzyma premię w wysokości 800 tys. euro.

W zespole dwukrotnego mistrza Brazylii gra były zawodnik HSV Ze Roberto.

W tym samym czasie trwają jednak w Niemczech rozgrywki Bundesligi. W związku z tym ekipę z Hamburga czekają bardzo trudne dni.

7 grudnia o godz. 20.30 zmierzy się w lidze z Hoffenheim, by o 23.00 wyruszyć w podróż do Ameryki Południowej. Na miejscu piłkarze z Hamburga powinni być ok. 12.00 następnego dnia. Kilka godzin później zagrają z Porto Alegre. W nocy z 9 na 10 grudnia mają w planach powrót do Niemiec.

Reklama

Pięć dni później HSV zmierzy się w kolejnym meczu ligowym z Bayerem Leverkusen.

"Mimo tak napiętego terminarza, bardzo się cieszymy na tę podróż. To będzie dla wszystkich niezapomniane przeżycie" - uważa dyrektor sportowy klubu Frank Arnesen.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy