Reklama

Reklama

Hertha Berlin. Krzysztof Piątek zostanie w klubie na dłużej?

Niemieckie media zdają się nie mieć wątpliwości i twierdzą, że Krzysztof Piątek nie opuści w najbliższym czasie Herthy Berlin. Zainteresowanie polskim napastnikiem wykazywały kluby Serie A.

Według portalu "kicker.de" włodarze Herthy Berlin nie rozważają sprzedaży Krzysztofa Piątka w obecnym okienku transferowym. Usługami napastnika zainteresowane miały być Fiorentina czy Torino. 

Niemieccy dziennikarze dodają, że Hertha wiąże przyszłość z reprezentantem Polski i nie bez powodu podpisała z nim kontrakt aż do 2025 roku. Sytuacji Piątka ma również nie zmienić transfer drugiego napastnika. 

"Corriere dello Sport" twierdziło, że drużyna z Florencji w stanie zapłacić za Polaka zbliżoną kwotę, za jaką przeniósł się on z AC Milan do niemieckiej ekipy. Hertha pozyskała Piątka za ok. 27 milionów euro. 

Reklama

Polski napastnik nadal nie może powrócić do formy strzeleckiej ze świetnego okresu w Genoi. Niemniej po przerwie spowodowanej koronawirusem, jego gra wyglądała zdecydowanie lepiej. 

Popularny "Il Pistolero" zdobył trzy bramki, choć w większości rozegranych spotkań pojawiał się po koniec meczu. Piątek rozegrał łącznie 16 spotkań dla Herthy i pięć razy trafiał do siatki. 

Zobacz więcej doniesień o Bundeslidze

PA

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL