• 6 .TSG Hoffenheim (6 pkt.)
  • 7 .Werder Brema (6 pkt.)
  • 8 .VfB Stuttgart (4 pkt.)

Hertha Berlin - Hannover 96 2-2 w 29. kolejce Bundesligi

Artur Sobiech strzelił gola dla Hannover 96 w wyjazdowym meczu 29. kolejki Bundesligi z Herthą Berlin. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2, co jest sporą niespodzianką, bo miejscowi byli murowanymi faworytami.

Bundesliga. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Hannover fatalnie rozpoczął mecz z Herthą i już w 3. minucie stracił gola. Do bramki gości trafił Bośniak Vedad Ibisević.

Kwadrans później wyrównał Artur Sobiech, który otrzymał sprytne podanie od Hiroshiego Kiyotake i skierował piłkę do siatki. Dla polskiego napastnika był to czwarty gol w bieżącym sezonie Bundesligi.

Hannover dobrze spisywał się także w drugiej połowie. W 58. minucie Kenan Karaman wyłożył piłkę do Manuela Schmiedebacha, a ten precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza Herthy.

Ekipa z Berlina starała się wyrównać i 14 minut później Salomon Kalou zdobył dla niej gola na wagę remisu.

Hannover po 20 kolejkach Bundesligi ma na koncie 18 punktów i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

Dowiedz się więcej na temat: Artur Sobiech | Hannover 96 | Hertha Berlin