Reklama

Reklama

Henrich Mchitarjan odejdzie z Borussii Dortmund do Juventusu?

Trener Borussii Dortmund Thomas Tuchel zapowiedział, że klub chce za wszelką cenę zatrzymać Henricha Mchitarjana.

Tuchel wypowiedział się na temat Mchitarjana po tym, jak agent piłkarza Mino Raiola zasugerował, że jego klient może przenieść się do Juventusu.

Raiola podkreślił, że trener ekipy z Turynu Massimiliano Allegri jest fanem 27-letniego Ormianina.

"Chcemy zatrzymać Mchitarjana za wszelką cenę. Miki jest prawdziwym mistrzem i chcemy, aby został z nami" - powiedział trener Borussii.

"Sprawa jest jasna. Piłeczka jest teraz po jego stronie i jestem pewien, że wie, co zrobić. Trwają rozmowy z wszystkimi piłkarzami. Wszystko jest w naszych rękach w tym momencie" - dodał Tuchel.

Reklama

W ostatnich tygodniach głośno zrobiło się o możliwym transferze powrotnym Maria Goetzego z Bayernu Monachium, ale Tuchel odmówił komentarza. "Jeśli cokolwiek powiem, to zrobicie z tego wielką historię. Nie byłoby w porządku, gdybym wypowiadał się na temat piłkarza Bayernu" - podkreślił Tuchel.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy