Reklama

Reklama

Hans Joachim Watzke: Transfer Dembele jest w drodze

- Transfer Dembele jest w drodze, ale nie jest jeszcze zamknięty. Sprzedaż Ousmane osłabiłaby nas sportowo. Nie da się go zastąpić jeden do jednego - powiedział prezes Borussii Dortmund, Hans-Joachim Watzke.

Bundesliga - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę!

Wygląda na to, że saga transferowa pod tytułem "Ousmane Dembele w Barcelonie" zmierza do szczęśliwego dla Katalończyków finału.

Głos w sprawie po raz kolejny zabrał prezes Borussii Dortmund, Hans-Joachim Watzke, który stwierdził, że "transfer Francuza jest w drodze".

- Transfer Dembele jest w drodze, ale nie jest jeszcze zamknięty. Sprzedaż Ousmane osłabiłaby nas sportowo. Nie da się go zastąpić jeden do jednego, mając na uwadze nasz cel, czyli fazę pucharową Ligi Mistrzów. Będziemy szukać możliwości na rynku transferowym - powiedział Watzke.

Reklama

Hiszpańskie media donoszą, że Barcelona zapłaci za 20-latka 145 milionów euro. 105 milionów w ramach stałej kwoty oraz 40 w tzw. "bonusach".

Rozgłośnia radiowa RAC1 poinformowała, że Dembele podpisze pięcioletni kontrakt. Piłkarz ma pojawić się w stolicy Katalonii w niedzielę, a w poniedziałek ma odbyć się jego prezentacja.

KK

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL