• 6 .Borussia VfL Moenchengladbach (8 pkt.)
  • 7 .Werder Brema (8 pkt.)
  • 8 .Eintracht Frankfurt (8 pkt.)

Hamburger SV - VfB Stuttgart 3-2 w 2. kolejce Bundesligi

VfB Stuttgart po dwóch meczach Bundesligi ma zero punktów. Drużyna z Przemysławem Tytoniem w bramce przegrała w 2. kolejce 2-3 z Hamburgerem SV.

Zobacz raport meczowy

Tytoń zachował miejsce w składzie, pomimo tego, że w pierwszej kolejce sprokurował rzut karny.

Po pierwszej połowie było 2-1 dla Stuttgartu. Oba gole strzelił Daniel Ginczek, który dwukrotnie wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem HSV Rene Adlerem - najpierw uderzył w krótki słupek (23. minuta), potem minął golkipera i trafił do pustej siatki (42. minuta).

Bramkę dla gospodarzy zdobył Ivo Iliczević. Piłkarz HSV po podaniu za linię obrony znalazł się oko w oko z Tytoniem. Polak nie miał szans przy mocnym strzale rywala.

Od 53. minuty Stuttgart grał w dziesiątkę po drugiej żółtej kartce dla Floriana Kleina. Na gościach gra w osłabieniu odbiła się w końcówce meczu. W 84. minucie Tytonia pokonał Pierre-Michel Lasogga, a w 89. minucie Johan Djourou.

Po dwóch meczach Stuttgart ma zero punktów. Hamburger SV zgromadził trzy "oczka".

Bundesliga - tabela, wyniki, terminarz, strzelcy

Dowiedz się więcej na temat: Hamburger SV | VfB Stuttgart | Bundesliga | Przemysław Tytoń