Reklama

Reklama

Gwiazdor przedłużył kontrakt z Bayernem Monachium! Klub ogłasza

Manuel Neuer przedłużył kontrakt z Bayernem Monachium - poinformował niemiecki klub. Bramkarz - którego dotychczasowy kontrakt obowiązywał do 30 czerwca 2023 - związał się z mistrzem Niemiec do 2024 roku.

Trudno wyobrazić sobie Bayern Monachium bez Manuela Neuera. Golkiper trafił do ekipy "Die Roten" w 2011 roku i od tego czasu był jej filarem, rewolucjonizując przy tym grę na pozycji bramkarza poprzez wyznaczanie nowych trendów.

36-latek był jednym z tych piłkarzy, których kontrakty z Bayernem Monachium wygasały 30 czerwca 2023 roku. Niemiec porozumiał się jednak z Bayernem i przedłużył swoją umowę o rok.

- Bardzo się cieszę, że moja przygoda z Bayernem wciąż trwa. Znów będziemy mieć bardzo dobrą drużynę, z którą możemy grać o wszystkie tytuły - powiedział Manuel Neuer, cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

Reklama

Manuel Neuer i Thomas Mueller przedłużyli umowy z Bayernem Monachium. Co z Robertem Lewandowskim?

Na podobny ruch - roczną prolongatę kontraktu do 2024 roku - zdecydował się wcześniej także Thomas Muellera. Teraz najbardziej newralgiczna w Bayernie Monachium jest sytuacja Roberta Lewandowskiego, który za wszelką cenę chce latem zmienić barwy klubowe, przenosząc się do FC Barcelona.

Zobacz również: Zahavi opowiedział o spotkaniu z władzami Bayernu. Odkrył wszystkie szczegóły!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL