Reklama

Reklama

Groźna kontuzja reprezentanta Polski. Piłkarz zdradza szczegóły

Jacek Góralski, po transferze do VfL Bochum odniósł groźną kontuzję oka. W tej chwili się leczy i nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie wróci do gry. – Po operacji doktor powiedział, że gdybym czekał jeszcze kilka dni, mógłbym stracić wzrok. – przyznał reprezentant Polski, w rozmowie ze „Sportowymi Faktami”.

W lipcu Góralski przeniósł się z Kajratu Ałmaty do VfL Bochum. Miał nadzieję, że powalczy o pierwszy skład, ale plany, przynajmniej na razie, pokrzyżowała mu kontuzja oka.

Reklama

- Na jednym z treningów dostałem piłką bardzo mocno w oko. Poczułem delikatny dyskomfort, ale nie chciałem odpuszczać treningów. Dwa dni później graliśmy sparing i zostałem trafiony w to samo oko z łokcia - przyznał Góralski, w wywiadzie ze "Sportowymi Faktami".

Góralski opowiedział o swojej kontuzji. Było groźnie

Reprezentant Polski przyznał, że uraz był poważny. Odkleiła mu się bowiem siatkówka. Pomógł mu jednak świetny fachowiec, Timo Schulz.

- Było późno, około północy i doktor już spał. Przyjechał jednak specjalnie dla mnie i zoperował mnie o pierwszej w nocy. Wszyscy w klubie byli bardzo przejęci, ale najgorsze za mną. Byłem na kontroli i wszystko jest dobrze. Jedyna zmiana jest taka, że od teraz będę grał w soczewce kontaktowej - powiedział Góralski.

- Po operacji doktor powiedział, że gdybym czekał jeszcze kilka dni, mógłbym stracić wzrok - dodał.

W tej chwili reprezentant Polski leczy się i nie wiadomo, kiedy wróci na boisko. Mecz 1. kolejki Bundesligi z FSV Mainz, Góralski oglądał z trybun, ale jego koledzy przegrali 1-2.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL