Reklama

Reklama

Gol Sławomira Peszki w sparingu z Corinthians Sao Paulo

Sławomir Peszko strzelił zwycięską bramkę dla FC Koeln w meczu z Corinthians Sao Paulo (1-0) podczas turnieju Orlando Florida Cup. Polski pomocnik gola zdobył w 14. minucie po podaniu Marcela Risse.

"Niewielu przypuszczało, że jesteśmy w stanie wygrać z takim zespołem, jak Corinthians. Dlatego też jestem bardzo zadowolony" - powiedział trener niemieckiej drużyny Austriak Peter Stoeger.

W 62. minucie Peszko jeszcze raz trafił do siatki, ale był na pozycji spalonej i sędzia nie uznał gola.

Peszko i Adam Matuszczyk rozegrali całe spotkanie, a miejsca w składzie zabrakło dla trzeciego polskiego piłkarza Pawła Olkowskiego.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy