• 6 .1. FC Union Berlin (28 pkt.)
  • 7 .Borussia Moenchengladbach (28 pkt.)
  • 8 .Eintracht Frankfurt (27 pkt.)

Gol Lewandowskiego w sparingu Bayernu Monachium

Bayern Monachium pokonał w sparingu rozegranym w Rijadzie Al-Hilal 4-1, a jednego z goli strzelił dla Bawarczyków Robert Lewandowski.

Kapitan reprezentacji Polski wystąpił w pierwszej połowie spotkania i pokonał bramkarza rywali w 39. minucie, podwyższając prowadzenie niemieckiego zespołu na 3-0. Wcześniej gole strzeli Dante (9.) i Bastian Schweinsteiger (11.).

W 61. minucie Claudio Pizarro, który w przerwie meczu zmienił Lewandowskiego, zdobył bramkę na 4-0, a w końcowych sekundach honorowe trafienie dla gospodarzy zaliczył Abdullaziz Al Dawsari.

Po dwóch miesiącach przerwy spowodowanych kontuzją w zespole Bayernu wystąpił David Alaba.

W niedzielę rano Bawarczycy wracają ze zgrupowania, podczas którego ich bazą była Dauha (Katar). Rozgrywki Bundesligi wznowią 30 stycznia wyjazdowym meczem z VfL Wolfsburg.

Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski | Bayern Monachium | David Alaba