• 6 .SC Freiburg (9 pkt.)
  • 7 .1. FC Koeln (8 pkt.)
  • 8 .1. FC Union Berlin (6 pkt.)

Gol Adama Matuszczyka dla Eintrachtu Brunszwik

Adam Matuszczyk strzelił swojego pierwszego gola dla Eintrachtu Brunszwik. Jego drużyna w meczu 2. Bundesligi pokonała na wyjeździe Arminię Bielefeld 2-0.

Matuszczyk trafił do siatki rywali w 8. minucie. Wynik meczu w 84. minucie ustalił Salim Khelifi.

Cały mecz dla gości rozegrał Rafał Gikiewicz.

Był to mecz czwartej kolejki. Eintracht odniósł pierwsze zwycięstwo. Ma na koncie cztery punkty i zajmuje 11. miejsce w tabeli. Arminia do tej pory trzy razy zremisowała.

Matuszczyk w poprzednim sezonie był zawodnikiem FC Koeln, ale drużyna nie przedłużyła z nim kontraktu i środkowy pomocnik trafił do Eintrachtu Brunszwik.

W meczu SV Sandhausen z FC Heidenheim (0-0) wystąpił w ekipie gospodarzy Jakub Kosecki. Piłkarz wypożyczony z Legii Warszawa zobaczył żółtą kartkę. Został zmieniony w doliczonym czasie (90+2.).