Reklama

Reklama

Franz Beckenbauer ostrzegł Maria Goetzego

Mario Goetze musi zmienić swoje podejście - ostrzega legenda futbolu Franz Beckenbauer. Młodej gwieździe Bayernu Monachium oberwało się za słowa menedżera, który niedawno stwierdził, że piłkarz nie otrzymał wystarczającego wsparcia ze strony klubu i dlatego nie pokazuje pełni umiejętności.

Mario Goetze trafił do Bayernu w 2013 roku za 36 mln euro. Młody piłkarz przechodził do Bayernu z Borussii Dortmund jako jeden z najbardziej uzdolnionych zawodników młodego pokolenia.

Przed rokiem strzelił dla reprezentacji Niemiec gola na wagę zwycięstwa w finale Pucharu Świata, ale w klubie z Bawarii nie odgrywa takiej roli, na jaką pozwalałyby mu umiejętności. Przed kilkoma dniami jego agent skrytykował sztab trenerski i działaczy klubu. Jego zdaniem nie okazują oni piłkarzowi wystarczająco dużo wsparcia, a ten gra przez to znacznie słabiej.

Reklama

Były as Bayernu Franz Beckenbauer doradza jednak piłkarzowi, aby nie szukał wymówek tylko skupił się na swojej pracy.

"Nie mógł mieć wokół siebie lepszego zespołu niż tutaj w Bayernie w ciągu ostatnich dwóch sezonów. Nie wiem, o jakie wsparcie mu chodzi" - skomentował "Cesarz".

"Zawodnik jest sam odpowiedzialny za swoje występy" - podkreślił.

"Jeśli chce odnosić sukcesy w Bayernie i rzeczywiście mieć wpływ na grę zespołu w swoim trzecim sezonie, powinien odmienić swoją grę" - powiedział.

"Musi robić więcej, zwłaszcza w sytuacjach jeden na jeden. Na tym poziomie trzeba mieć więcej do zaoferowania" - dodał Beckenbauer.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy