Reklama

Reklama

FC Nuernberg. Michael Koellner zwolniony z funkcji trenera

Michael Koellner nie jest już trenerem występującego w piłkarskiej Bundeslidze FC Nuernberg - poinformował we wtorek klub. Pracę rozpoczął 7 marca 2017 roku. Jego obowiązki przejęli dotychczasowy asystent Boris Schommers i były zawodnik Słowak Marek Mintal.

Po 21 kolejkach zespół FC Nuernberg z 12 punktami plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli. Spadł na nie po sobotniej porażce 0:2 z Hannoverem 96, który obecnie wyprzedza go o punkt.

Zespół z Norymbergi ma skromny bilans: odniósł tylko dwa zwycięstwa, sześć razy zremisował i 13-krotnie musiał uznać wyższość rywali.

Liderem tabeli jest Borussia Dortmund - 50 pkt, wyprzedzając Bayern Monachium - 45 oraz Borussię Moenchengladbach - 42.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy