• 5 .1. FC Union Berlin (15 pkt.)
  • 6 .VfL Wolfsburg (13 pkt.)
  • 7 .1. FC Koeln (12 pkt.)
  • 8 .RB Lipsk (11 pkt.)

DSC Arminia Bielefeld - TSG 1899 Hoffenheim 0-0. Liga niemiecka - 5. kolejka Bundesligi

W spotkaniu 5. kolejki niemieckiej Bundesligi, które rozegrane zostało 18 września, jedenastka Arminii Bielefeld zremisowała z TSG Hoffenheim 0-0. Mecz na SchücoArena obejrzało 13 750 widzów.

5. kolejka Niemcy - Bundesliga
2021-09-18 15:30 | Stadion: SchücoArena | Widzów: 13750 | Arbiter: Patrick Ittrich
DSC Arminia Bielefeld
TSG 1899 Hoffenheim
0
0

Drużyna Arminii Bielefeld przed meczem zajmowała 14. miejsce w tabeli, co oznacza, że każdy punkt był dla niej na wagę złota.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Zespół TSG Hoffenheim (”Wieśniaki”) wygrał dwa razy, zremisował tyle samo, nie przegrywając żadnego spotkania.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Patrickowi Wimmerowi z jedenastki gospodarzy. Była to 45. minuta pojedynku.

W 56. minucie Jacob Bruun został zastąpiony przez Roberta Skova. W tej samej minucie w zespole TSG Hoffenheim doszło do zmiany. Sargis Adamyan wszedł za Ihlasa Bebou.

Trener Arminii Bielefeld postanowił zagrać agresywniej. W 59. minucie zmienił pomocnika Patricka Wimmera i na pole gry wprowadził napastnika Bryana Lasme'a. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością. W 68. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Bryana Lasme'a z Arminii Bielefeld, a w 86. minucie Andreja Kramaricia z drużyny przeciwnej.

Kevin Vogt
74′ Jacob Barrett Laursen
Florian Grillitsch
45′ 59′ Patrick Wimmer
Andrej Kramarić86′
74′ Fabian Klos
Ihlas Bebou56′
Stefanos Kapino
Philipp Pentke
82′ Andrés Alberto Andrade Cedeño
Stefan Posch
74′ 82′ Lennart Czyborra
Sargis Adamyan56′
59′ 68′ Bryan Lasme
Georginio Rutter71′
74′ Janni-Luca Serra
Robert Skov56′

Zespół Arminii Bielefeld zagrał bardzo agresywnie, co niestety przełożyło się na dużą liczbę fauli. Sędzia przyznał dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy, a zawodnikom TSG Hoffenheim pokazał jedną.

Jedenastka Arminii Bielefeld w drugiej połowie dokonała czterech zmian. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.