• 5 .Borussia Dortmund (46 pkt.)
  • 6 .Bayer 04 Leverkusen (44 pkt.)
  • 7 .1. FC Union Berlin (40 pkt.)
  • 8 .Borussia Moenchengladbach (40 pkt.)

DSC Arminia Bielefeld - 1. FC Union Berlin 0-0. Liga niemiecka - 24. kolejka Bundesligi

W starciu 24. kolejki niemieckiej Bundesligi, które rozegrane zostało 7 marca, jedenastka Arminii Bielefeld zremisowała z FC Union Berlin 0-0. Mecz odbył się na SchücoArena.

24. kolejka Niemcy - Bundesliga
2021-03-07 18:00 | Stadion: SchücoArena | Arbiter: Harm Osmers
DSC Arminia Bielefeld
1. FC Union Berlin
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny FC Union Berlin.

Od pierwszych minut jedenastka FC Union Berlin zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Arminii Bielefeld była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 29. minucie Sergio Córdova zastąpił Andreasa Voglsammera.

Trener FC Union Berlin postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 62. minucie na plac gry wszedł Keita Endo, a murawę opuścił Marcus Ingvartsen. W tej samej minucie w zespole FC Union Berlin doszło do zmiany. Petar Musa wszedł za Joela Pohjanpala.

Chwilę później trener Arminii Bielefeld postanowił wzmocnić linię pomocy i w 65. minucie zastąpił zmęczonego Michela Vlapa. Na boisko wszedł Ritsu Doan, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska.

Andreas Luthe
79′ Cédric Brunner
Julian Ryerson
79′ Arne Maier
Robert Andrich
29′ Sergio Duvan Córdova Lezama
Marcus Ingvartsen62′
Masaya Okugawa
Marius Bülter
Manuel Prietl
Grischa Prömel
65′ Michel Vlap
Joel Pohjanpalo62′
79′ Fabian Klos
Max Kruse85′
Oscar Linnér
Loris Karius
79′ Nathan De Medina
Florian Hübner
Mike van der Hoorn
Nico Schlotterbeck
65′ Ritsu Doan
Keita Endo62′
Christian Gebauer
Christian Gentner85′
79′ Marcel Hartel
Sebastian Griesbeck
Reinhold Yabo
Leon Dajaku
79′ Sven Schipplock
Petar Musa62′
29′ Andreas Voglsammer
Cedric Teuchert

Arbiter nie przyznał żadnych kartek, mimo zdarzających się fauli.

Drużyna Arminii Bielefeld dokonała pięciu zmian. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.