Reklama

Reklama

David Alaba przedłużył kontrakt z Bayernem Monachium

David Alaba, zawodnik Bayernu Monachium, przedłużył kontrakt z tym klubem. Nowa umowa z Bawarczykami wiąże go do 2018 roku.

Reprezentant Austrii dołączył do młodzieżowej akademii Bayernu przed pięcioma laty przechodząc z Austrii Wiedeń. W Monachium rozwinął się piłkarsko i wywalczył miejsce w podstawowym składzie aktualnego mistrza Niemiec.

21-letni Alaba w Monachium występuje na lewej obronie. Bayern notuje imponujący start w bieżącym sezonie Bundesligi, gdzie zajmuje pierwsze miejsce, a wygrywając ostatnio 10. mecz z rzędu w Lidze Mistrzów pobił rekord, który należał do FC Barcelona.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że doszło do tego porozumienia korzystnego dla obu stron" - powiedział Karl-Heinz Rumenigge, dyrektor wykonawczy Bayernu.

Reklama

Klub ogłosił zawarcie umowy na swoim koncie na Twitterze.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Bundesligi

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy