• 6 .SC Freiburg (3 pkt.)
  • 7 .TSG Hoffenheim (3 pkt.)
  • 8 .DSC Arminia Bielefeld (1 pkt.)

Cztery gole Bayernu Monachium w meczu z trzecioligowcem

Piłkarze Bayernu Monachium wygrali w meczu sparingowym z trzecioligową Hansą Rostock 4-0 (2-0). Gole dla podopiecznych Pepa Guardioli strzelili: Philipp Lahm, Franck Ribery, Thomas Mueller i Mario Mandżukić.

Bayern pierwszego gola w tym spotkaniu strzelił w 20. minucie, a do siatki Hansy trafił Philipp Lahm. Cztery minuty później prowadzenie Bawarczyków podwyższył Franck Ribery.

Na kolejnego gola mistrza Niemiec kibice czekali do 75. minuty, kiedy to bramkarza Hansy do kapitulacji zmusił Thomas Mueller. Zwycięstwo Bayernu przypieczętował w końcówce spotkania Mario Mandżukić.

Hansa Rostock - Bayern Monachium 0-4 (0-2)

Bramki: 0-1 Lahm (20.), 0-2 Ribery (24.), 0-3 Mueller (75.), 0-4 Mandżukić (88.)

Hansa: Brinkies (46. Hahnel) - Mendy (86. Rausch), Ruprecht, Pelzer (74. Paegelow), Radjabali-Fardi - Grupe, Schuenemann - Jakobs, Haas (86. Geenen), M. Starke (46. Blacha) - Savran (64. Plat)

Bayern: Neuer - Rafinha (46. Robben), Kirchhoff (64. Van Buyten), Boateng, Alaba (64. Can) - Kroos (81. Hojbjerg) - Lahm, Mueller (80. Weihrauch), Ribery (79. Schoepf), Shaqiri (79.Green) - Pizarro (46. Mandżukić)

Dowiedz się więcej na temat: Bayern Monachium | Thomas Mueller | Pep Guardiola