Reklama

Reklama

Były snajper Bayernu: Jeśli to prawda, bardziej rozumiem Lewandowskiego

Były napastnik Bayernu Monachium Mario Gomez zabrał głos w sprawie możliwego transferu Roberta Lewandowskiego. Przyznał też, że jeśli Bayern toczył rozmowy z Erlingiem Haalandem, to rozumie postępowanie polskiego napastnika.

Końcówka sezonu w wykonaniu Roberta Lewandowskiego wstrząsnęła Monachium. I to nie za sprawą boiskowych wyczynów "Lewego", ale jego oświadczenia, że zamierza odejść z Bayernu.

Napastnik ma jasny kierunek - FC Barcelona. Dotychczas "Duma Katalonii" złożyła dwie oferty za "Lewego", ale wciąż jest daleka od powodzenia. Sprawa transferu jest zaś szeroko komentowana w mediach.

Reklama

Mario Gomez o możliwym transferze Roberta Lewandowskiego

Ostatnio głos na ten temat zabrał Mario Gomez, były napastnik Bayernu i reprezentacji Niemiec.

- Nie wiem, czy historia z Haalandem jest prawdziwa, czy Bayern rzeczywiście z nim negocjował. Jeśli to prawda i "Lewy" podsłuchał to pośrednio, to przynajmniej jego zachowanie byłoby dla mnie bardziej zrozumiałe. W przeciwnym razie - nie - powiedział były snajper w rozmowie z "Kickerem".

Mario Gomez był piłkarzem Bayernu w latach 2009-13, a przez ponad 10 lat występował w reprezentacji Niemiec. W 78 meczach dla narodowej kadry wychowanek VfB Stuttgart zdobył 31 bramek.

Reklama

Reklama

Reklama