Reklama

Reklama

Bundesliga. Wstrząsająca śmierć podczas meczu Bayernu. Nie żyje 14-miesięczne dziecko

Podczas piątkowego spotkania Bayern Monachium – Paderborn doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Dziecko w niewyjaśnionych okolicznościach zemdlało na trybunach, a następnie zmarło w szpitalu. To siostrzenica jednego z zawodników Paderbornu.

O tragicznym zdarzeniu poinformował klub Bayern Monachium na swojej stronie. Kilkunastomiesięczna dziewczynka - siostrzenica zawodnika Paderbornu, z którym Monachium spotkał się w ramach 23. Kolejki Bundesligi, zasłabła na trybunach, a następnie zmarła w szpitalu.

"Tragiczna śmierć miała miejsce na stadionie Alianz Arena podczas meczu Bundesligi pomiędzy FC Bayern o S.C. Paderborn. 14-miesięczna dziewczynka straciła przytomność na trybunach. Po próbach reanimacji dziewczynka została przewieziona do szpitala w Monachium, gdzie zmarła. Była siostrzenicą piłkarza Paderbornu Streli Mamby" - napisano na stronie klubu.

Reklama

Na razie nie są znane oficjalne przyczyny śmierci dziecka.

"Cały Bayern jest zdruzgotany i wyraża najgłębsze wyrazy współczucia oraz kondolencje dla rodziny dziewczynki" - dodano.

AB

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL