Reklama

Reklama

Bundesliga. W Moenchengladbach trwa instalowanie publiczności z kartonu

Prawie 13 tys. wizerunków kibiców z kartonu zainstalowano już na trybunach stadionu w Moenchengladbach, na którym w sobotę piłkarze miejscowej Borussii rozegrają mecz ligowy z Bayerem Leverkusen.

Za 19 euro sympatycy Borussii mogą wydrukować własną podobiznę naturalnych wymiarów, która zostanie umieszczona wśród "widowni". Projektem zajmuje się grupa "Fanprojekt Moenchengladbach".

Prezes fanklubu Thomas Ludwig poinformował, że zainstalowano prawie 13 tys. kartonów, a kolejne 20 tys. jest już zamówionych.

"To wspaniała akcja, która tworzy atmosferę na stadionie" - ocenił z kolei dyrektor sportowy Borussii Max Eberl, dodając, że "piłka nożna bez kibiców to nie to samo".

Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa Borussia Moenchengladbach pokonała na wyjeździe Eintracht Frankfurt 3-1 i w tabeli Bundesligi zajmuje trzecie miejsce, ustępując o sześć punktów Bayernowi Monachium oraz o dwa punkty swojej imienniczce z Dortmundu. 

Reklama

Wyniki, terminarz i tabela Bundesligi

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL