Reklama

Reklama

Bundesliga. Tanguy Kouassi podpisał kontrakt z Bayernem

Obrońca Paris Saint-Germain Tanguy Kouassi podpisał czteroletni kontrakt z Bayernem Monachium, podał mistrz Niemiec.

To pierwsza profesjonalna umowa w karierze 18-latka, który ostatnie trzy lata spędził w akademii PSG. W grudniu ubiegłego roku zdążył jednak zadebiutować w pierwszym zespole.

"Jestem bardzo szczęśliwy, że będę grał dla Bayernu. To wielki klub z bogatą przeszłością. Mam nadzieję, że uda mi się tutaj zadomowić i grać w wielu meczach. Dlatego ciężko pracuję" - stwierdził nastolatek.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się go ściągnąć. Naszym zdaniem to jeden z największych talentów w Europie" - powiedział Hasan Salihamidżić, odpowiedzialny za sprawy sportowe w zarządzie Bayernu.

"Jego podstawową pozycją jest środek obrony, ale może grać na kilku. Jesteśmy przekonani, że w Monachium czeka go wspaniała kariera i wzmocni nasz zespół" - dodał.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy