Reklama

Reklama

Bundesliga. Schalke 04 zwróci browarowi 8 tys. litrów piwa

Schalke 04 Gelsenkirchen zwróci do browaru w Grevenstein osiem tysięcy litrów piwa, jakie pozostało mu w zbiornikach punktów gastronomicznych na stadionie po tym, jak w połowie marca zawieszono rozgrywki piłkarskiej Bundesligi.

- Tak, zamierzamy odebrać to piwo - powiedział Ludger Hoppelshaeuser, odpowiedzialny za zaopatrzenie punktów gastronomicznych na stadionie Schalke 04 w piwo, nie zdradzając, co stanie się ze złocistym napojem.

8 tys. litrów pozostało w beczkach i zbiornikach po ostatnim meczu ligowym w Gelsenkirchen przed zawieszeniem rozgrywek, w którym 7 marca ekipa Schalke 04 grało z Hoffenheim (1-1).

Jednocześnie szefowie browaru zapewnili, że gdy tylko kibice wrócą na stadiony, nowa dostawa piwa będzie na nich czekać.

- Fani Schalke mogą być pewni, że jeśli ponownie przyjdą na stadion, to punkty gastronomiczne będą wypełnione po brzegi świeżym piwem - dodał.

Reklama

W tym tygodniu ministrowie sportu 16 krajów związkowych w Niemczech wyrazili opinię, że wznowienie rozgrywek piłkarskich - na razie bez kibiców - będzie możliwe w połowie lub pod koniec maja. Od czwartku piłkarze mają zacząć przechodzić testy koronawirusowe.

olga/ pp/

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL