Reklama

Reklama

  • 1 .Bayern Monachium (43 pkt.)
  • 2 .Borussia Dortmund (34 pkt.)
  • 3 .SC Freiburg (29 pkt.)
  • 4 .Bayer 04 Leverkusen (28 pkt.)
  • 5 .TSG 1899 Hoffenheim (28 pkt.)
  • 6 .Eintracht Frankfurt (27 pkt.)
  • 7 .1. FC Union Berlin (27 pkt.)
  • 8 .1. FC Koeln (25 pkt.)

Bundesliga. Salomon Kalou przeprasza za swoje zachowanie

Klubowy kolega Krzysztofa Piątka z Herthy Berlin Salomon Kalou postanowił przeprosić za skandaliczne nagranie, na którym bez skrupułów łamał kolejne zalecenia związane z pandemią koronawirusa.

Iworyjczyk wywołał oburzenie filmikiem, który opublikował na Facebooku.

Na nagraniu Kalou między innymi swobodnie spacerował po ośrodku treningowym, witając się i rozmawiając z innymi pracownikami klubu bez zachowania odpowiedniego dystansu (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ - kliknij).

Hertha błyskawicznie zareagowała na wywołany przez piłkarza skandal. Klub poinformował, że Kalou został zawieszony ze skutkiem natychmiastowym i nie będzie mógł brać udziału w treningach i meczach.

Reklama

Teraz sam zainteresowany postanowił wyrazić skruchę, udzielając wywiadu portalowi Sport1.de.

- Szczerze przepraszam. To był wielki błąd! Ludzie, którzy mnie znają, wiedzą, że szanuję wszystkich i nie chciałem sprawiać nikomu kłopotów - przyznał piłkarz. - Tego dnia byłem w dobrym humorze i chciałem "zabrać" fanów na trening. Lubię mieć z nimi bezpośredni kontakt i odpowiadać na pytania. Nawiasem mówiąc, był to mój pierwszy tego typu film na żywo. Chciałem to wypróbować. Różnica w stosunku do normalnego filmu, który publikujesz, polega na tym, że tu nie masz możliwości późniejszego obejrzenia nagrania. Kiedy żyjesz, musisz być bardziej ostrożny. Naprawdę nie doceniłem tego - dodał.

Kalou przyznał również, że sam przeprosił już wszystkich i zaznaczył, że znał już negatywne wyniki testów na obecność koronawirusa w drużynie.

34-latek, mimo ogromnego doświadczenia, nie może liczyć na status pierwszoplanowego zawodnika w obozie Herthy. W tym sezonie wystąpił w siedmiu spotkaniach, zdobywając w nich dwie bramki.

W Bundeslidze Hertha zajmuje 13. lokatę, mając na koncie 28 punktów.

TB

Obecna tabela Bundesligi - sprawdź

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje