Reklama

Reklama

Bundesliga. Richards: Jeśli mogę grać przeciwko Lewandowskiemu, mogę grać przeciwko każdemu

Młody obrońca Bayernu Monachium Chris Richards opowiedział, jak wygląda jego rywalizacja na treningach z Robertem Lewandowskim. – Jeśli mogę grać przeciwko Lewandowskiemu, to mogę grać przeciwko każdemu napastnikowi na świecie – przyznał.

20-latek zadebiutował w Bayernie pod koniec ubiegłego sezonu. Zagrał sześć minut w wygranym 3-1 meczu z SC Freiburg w 33. kolejce Bundesligi.

W obecnych rozgrywkach wystąpił już dwukrotnie. Amerykanin cieszy się, że dostaje szanse, ma nadzieję, że cały czas będzie się rozwijał.

W ciągłym robieniu postępów ma mu pomóc rywalizacja na treningach m.in. z Robertem Lewandowskim. Młody obrońca opowiedział, jak ona wygląda.

- Daję Lewandowskiemu przewagę 60 do 40 procent wygranych pojedynków na treningu. Jestem pewny siebie. Wiem, że jest jednym z najlepszych napastników na świecie, a ode mnie niczego się nie oczekuje. Kiedy walczymy ze sobą, chcę pokazać wszystkim, że mogę być tym młodym Amerykaninem, który przeciwstawia się Lewandowskiemu na treningu - powiedział Richards w podcaście "Sirius XM".

Reklama

Richards bardzo ceni Lewandowskiego. Twierdzi, że dzięki rywalizacji z nim, jest gotowy przeciwstawić się każdemu napastnikowi na świecie.

- Jeśli mogę grać przeciwko Lewandowskiemu, mogę grać przeciwko każdemu napastnikowi na świecie - dodał.

MP

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Bundesligi

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL