Reklama

Reklama

Bundesliga. Matteo Guendouzi zakażony koronawirusem

Piłkarz Herthy Berlin Matteo Guendouzi uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Piłkarz będzie w izolacji przez 10 dni.

Hertha poinformowała w komunikacie, że po powrocie z zgrupowania kadry Francji do lat 21 Matteo Guendouzi przeszedł test na koronawirusa. Dał on wynik pozytywny i piłkarza od razu skierowano na kwarantannę.

Guendouzi uczestniczył w meczach eliminacyjnych do młodzieżowych mistrzostw Europy. 8 października Francuzi pokonali Liechtenstein 5-0, a cztery dni później pokonali 1-0 Słowację.

Po powrocie do klubu Guendouzi nie miał kontaktu z innymi zawodnikami, ani nikim ze sztabu. Natychmiast, po otrzymaniu wyniku testu został skierowany na 10-dniową kwarantannę.

Piłkarzem Herthy jest też Krzysztof Piątek. Piłkarz w najbliższym czasie dopiero pojawi się w Berlinie, po zgrupowaniu reprezentacji Polski.

Reklama

MP

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy