Reklama

Reklama

Bundesliga. Lenn Jastremski latem dołączy do Bayernu Monachium

Mimo przerwy w rozgrywkach, spowodowanej pandemią koronawirusa, działacze Bayernu Monachium nie próżnują. Mistrzowie Niemiec zakontraktowali 19-letniego napastnika Lenna Jastremskiego, który latem dołączy do trzecioligowych rezerw, lecz już za jakiś czas będzie mógł być kompanem Roberta Lewandowskiego.

Jastremski dołączy do Bayernu z ekipy VfL Wolfsburg, w której występował przez 10 lat. W czwartek podpisał kontrakt obowiązujący od 1 lipca br. do 30 czerwca 2023 roku.

Nastolatek wyróżnia się przede wszystkim warunkami fizycznymi - mierzy aż 190 cm - oraz szybkością. Jest etatowym młodzieżowym reprezentantem Niemiec. W tym sezonie 14 razy trafiał do siakti w rozgrywkach A-Junior Bundesligi w barwach Wolfsburga. Teraz będzie strzelał gole do rezerw Bayernu.

- Bardzo się cieszymy, że Lenn zdecydował się na podpisanie kontraktu z Bayernem. Bardzo dobrze spisywał się w tym sezonie w drużynie Wolfsburga do lat 19, a także w kadrze narodowej. Chcemy podjąć z nim kolejne kroki w stronę profesjonalnej gry piłkę nożną - mówił kierownik akedemii Bayernu Jochen Sauer po podpisaniu kontraktu z Jastremskim.

Reklama

TB

Obecna tabela Bundesligi - sprawdź!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL