Reklama

Reklama

Bundesliga. Hertha Berlin wznowiła treningi

Piłkarze Herthy Berlin wrócili do treningów po dwutygodniowej kwarantannie. W izolacji znalazła się bowiem cała drużyna, z powodu kilku zakażeń koronawirusem w "Die Alte Dame".

Oficjalna strona Herthy Berlin poinformowała, że piłkarze stołecznego klubu wzięli udział w pierwszym treningu po zakończeniu dwutygodniowej kwarantanny. Ze względu na tak długą przerwę, "Die Atle Dame" będzie musiała rozegrać sześć spotkań w 19 dni.

- To oczywiście było bardzo miłe uczucie. Wszyscy tęsknili za piłką i póki co chcą tylko grać - powiedział trener Herthy Pal Dardai.

Krzysztof Piątek wznowił treningi! Piłkarze Herthy Berlin wrócili na boisko

Trenerzy nie forsowali tempa zajęć i jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie Herthy, najważniejszą rzeczą była ostrożność. 

Po kontuzji na placu zameldował się Dedryck Boyata, a Eduard Loewen trenował indywidualnie. Udziału w zajęciach nie wzięli natomiast Marvin Plattenhardt i Dodi Lukebakio, którzy ze względu na koronawirusa, nie byli w stanie trenować indywidualnie i również nie pojawili się na boisku.  Hertha pierwszy mecz po przerwie rozegra już w poniedziałek (3.05) o godzinie 18, a jej rywalem będzie Mainz. 

Reklama

Piłkarzem drużyny z Berlina jest polski napastnik Krzysztof Piątek.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

PA

Reklama

Reklama

Reklama