Reklama

Reklama

Bundesliga. Hansi Flick niespodziewanie obdarował kibica Bayernu

Hansi Flick w elegancki sposób żegna się z posadą trenera Bayernu Monachium. Na ostatnim treningu dostrzegł sympatyczny gest skierowany pod jego adresem przez jednego z kibiców. Nie przeszedł obok tego obojętnie.

"Dziękuję za siedem tytułów, panie Flick. Wszystkiego najlepszego!" - taki napis widniał na papierowym transparencie, przyniesionym przez młodego kibica na trening Bayernu Monachium.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

Chłopiec, ubrany w koszulkę mistrza Niemiec, podziękował w ten sposób za sześć trofeów, jakie Bawarczycy wywalczyli w poprzednim sezonie i za wygranie Bundesligi w bieżących rozgrywkach. 

Hansi Flick nie pozostał obojętny na ten przejaw sympatii. Wręczył kibicowi w prezencie piłkę oraz klubową czapeczkę. Jak donosi "Bild", piłkarze również poświęcili chłopcu trochę czasu. 

Reklama

Hansi Flick żegna się z Bayernem Monachium

Sobotnim meczem z Augsburgiem Flick pożegna się z posadą trenera Bayernu. Wszystko wskazuje na to, że jego kolejnym pracodawcą będzie niemiecka federacja. 56-szkolenioweic po finałach Euro 2020 objąć ma funkcję selekcjonera drużyny narodowej.   
KaS
Bundesliga - wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL